0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 další příběhy
v destinaci

Alžběta Nedvědová

Jižní Čechy

Dobrodružství na jezeře

Dobrodružství na jezeře

O prázdninách jsem byla na táboře ve vesničce Sedlo poblíž Jindřichova Hradce v Jižních Čechách. Téma tábora bylo cestování po světě. Patřila jsem do týmu červených spolu s kamarády Tobíkem, Ottou a Markem. Alžběta Nedvědová (10 let)

Během cestování po australském kontinentu jsme se vydali k jezeru. Po týmech jsme na pramicích vyjížděli na jezero, kde jsme museli najít potravu, abychom nezemřeli hlady. Když jsme jídlo vylovili, dali jsme ho opéct na oheň. Mezitím jsme stříleli králíky, sekali dříví a jezdili na lodích na další výpravy po jezeře. K lodím jsme taky vyrobili záchranné kruhy a kotvy. Protože se kuřata ulovená na jezeře pekla dlouho, dali jsme si k svačině housku a zeleninu. Zelený tým šel mezitím připravovat večeři, protože příprava trvala dlouho.

Alžběta Nedvědová

Kuřata byla dopečená v 16:30. Všichni jsme měli hlad, tak jsme se do kuřete s chutí pustili. Všem nám moc chutnalo. Po pozdním obědě jsme šli všichni znovu jezdit na lodě. Po návratu od jezera jsme hráli u stanů nejrůznější hry. Zelený tým potom na náš rozcestník přibil šipku do Austrálie. K večeři byl dort Pavlova s ovocem. V noci byla bojovka, tu jsem ale musela vynechat, protože mi nebylo dobře. Ještě druhý den všichni běhali po táboře se svítícími tyčinkami v rukou. V noci se mi udělalo noci lépe. O naší výpravě psaly i noviny L’explorateur. Na tento den budeme všichni dlouho vzpomínat, stejně tak i na celý tábor.

Alžběta Nedvědová

Zobrazit detail

Zavřít

Interakce s mapou Zavřít mapu

Integrovaný operační program Evropský fond pro regionální rozvoj Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím