0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 další příběhy
v destinaci

Marek Čížek

Jižní Čechy

Výlet za poznáním do Tábora

Výlet za poznáním do Tábora

S kamarádem Toníkem jsme jeli autobusem na výlet do Tábora. Po půl hodině jízdy jsme přijeli na pumpu a tam vyzvedli další dva kluky. Marek Čížek (9 let)

Potom jsme jeli další půl hodiny a vystoupili na parkovišti. Když jsme parkovali, tak jsme viděli krásné žluté placaté auto. Potom jsme šli do rohu, paní vedoucí nám rozdala čísla a seřadila nás od nejmenšího do největšího. Já jsem byl 7. v řadě, celkem nás bylo 16. Potom jsme podle mapy hledali čokoládovnu. Cesta do čokoládového muzea trvala 20 minut. Tam jsme šli nahoru do dílny a vytvořili jsme z marcipánu různé věci. Já jsem udělal bráchovi vláček, mámě hvězdu, tátovi čokoládu a babičce nosorožce.

Marek Čížek

Potom jsme si prohlédli muzeum. Nejvíc se mi líbil Mr. Bean v životní velikosti s Mini Cooperem z čokolády. Navštívili jsme i strašidelné podzemí, kde byla ježibaba v perníkové chaloupce, čerti a čokoláda, ve které jsme se mohli vyfotit. Nakonec jsme šli nakupovat čokoládu. Pak vytáhla paní vedoucí mapu a šli jsme hledat zbrojnici. Cestou jsme se na půl hodiny zastavili na hřišti. Pak už jsme šli rovnou do filmové zbrojnice. Byly tam různé zbraně, které nebyly většinou ostré, aby se herci nezranili. Viděli jsme například raketomet nebo brnění Samuraje. Mohli jsme si tam vyzkoušet všechny helmy rytířů. Pak jsme šli už ven na svačinu a vydali se autobusem na cestu domů.

Marek Čížek

Zobrazit detail

Zavřít

Interakce s mapou Zavřít mapu

Integrovaný operační program Evropský fond pro regionální rozvoj Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím